Özel Raporlama Sistemi

Firmanızın ihtiyaçlarına ve sizin taleplerinize uygun tamamen size özel olarak hazırlanmış raporlama sistemleri sunmaktayız.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Özel Raporlama Sistemi

Her iş yeri kendine has dinamikler ve metrikler ile çalışır. Bu çalışma şekli şirket içerisindeki takip edilen KPI çeşitlerinin farklılaşması şeklinde gözlemlenebilir. Webtangular olarak şirketinizi ve sizi dinliyor, ihtiyaçlarınızı topluyor ve taleplerinizi dikkate alarak sadece sizin şirketinize uygun sonuçlar sunan özel raporlama sistemleri geliştiriyoruz.

Hazırlanan raporlama sistemi tamamen bulut tabanlı olup, dilediğinizde internet siteniz, whatsapp mesajları, telefon aramaları detayları dahil müşterilerinizin nereden eriştiği bilgilerini alarak size sonuçlar sunmaktadır. Bu sayede ne kadar trafiğiniz olduğunu, hangi kanaldan ne kadar trafik geldiğini, bunların kaçının satışa döndüğünü ve kaçının hangi müşteri temsilciniz tarafından satışa dönüştürüldüğü detaylarını inceleyebileceksiniz.

Size sunulan özel raporlama sistemi mevcut sistemlerinizle entegre çalışabildiği gibi Google Analytics, Google Tag manager gibi dijital çözümler sunan diğer araçlarla da entegre bir biçimde veriler toplayıp sunabilir. 

Raporlama sistemi sadece size özel olduğu için dilediğiniz anda dilediğiniz değişikliği gerçekleştirebilir ve dilediğini kadar farklı projenizi bu raporlama sisteminin içine dahil ederek toplu olarak sonuçları takip edebilirsiniz.

Özel Raporlama Sistemlerinin en önemli özelliklerinden birisi VPN arkasında olsun olmasın verilerinizi gerekli bağlantıları sağladıktan hemen sonra dilediğiniz mobil cihaz, cep telefonu, tablet aracılığı ile gözlemleyebiliyor olursunuz.

Özel Raporlama Sistemlerine belirli uyarılar koyarak ilgili ekiplerin o uyarı kriterlerine ulaşılması nedeniyle uyarılmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin satış verisini takip ediyorsunuz ve satışın saat 11:00'e kadar 10.000TL nin altında gerçekleşmesi durumunda satışı kontrol eden ekipleri uyarmak istiyorsunuz. Özel raporlama sistemi bu işlemi sizin yerinize yaparak ilgili kimselere mail veya bildirimler göndererek sistem raporlarının düzenli takip edilmesi konusunda tetikleyici görevi yapacaktır.

Özel Raporlama Sistemleri firmalara özel olarak hazırlandığı için belirli bir standart fiyatı yoktur. Ancak genel olarak bir özel raporlama sisteminin başlangıç fiyatını 3000TL alt yapı hazırlığı olarak belirtebiliriz.