Web Siteler

Yönetim panelli ve web siteleri için demolar arasında gezinebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Fiyat bilgisi sayfada mevcuttur.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Web Siteler

Yönetim panelli ve web siteleri için demolar arasında gezinebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Fiyat bilgisi sayfada mevcuttur.

Tema 1

Tema 1, tam seo uyumlu, mobil responsive ve özel admin paneli olan bir websitedir. Admin paneli ile sitede yer alan tüm alanları tek bir yerden yönetebilirsiniz. Bu hazır tema seçeceğiniz bir admin paneli ile birlikte 3000TL dir. Site ve panel üzerinde dilediğiniz değişiklik gerçekleştirilir. Hem sitenin hem panelin kodları tarafınıza teslim edilir. Site 100% SEO uyumludur. Temayı ön izlemek için Demo Site butonuna tıklayın.

Tema 2

Tema 2, tam seo uyumlu, mobil responsive ve özel admin paneli olan bir websitedir. Admin paneli ile sitede yer alan tüm alanları tek bir yerden yönetebilirsiniz. Bu hazır tema seçeceğiniz bir admin paneli ile birlikte 3000TL dir. Site ve panel üzerinde dilediğiniz değişiklik gerçekleştirilir. Hem sitenin hem panelin kodları tarafınıza teslim edilir. Site 100% SEO uyumludur. Temayı ön izlemek için Demo Site butonuna tıklayın.

Parent 1

Parent 1, 100% SEO ayarları yönetebilen, her websitesine uyarlanabilen bir admin panelidir. Bu admin panelini tek başına edinmek isterseniz fiyatı 1000TLdir. Paneli kendi websitesine entegre etmek suretiyle bir çalışma talep ederseniz, siteye entegrasyon ücreti dahil 2000TLdir. Temayı ön izlemek için Demo Site butonuna tıklayın.

Parent 2

Parent 2, 100% SEO ayarları yönetebilen, her websitesine uyarlanabilen bir admin panelidir. Bu admin panelini tek başına edinmek isterseniz fiyatı 1000TLdir. Paneli kendi websitesine entegre etmek suretiyle bir çalışma talep ederseniz, siteye entegrasyon ücreti dahil 2000TLdir. Temayı ön izlemek için Demo Site butonuna tıklayın.