Mobil Uygulama Fiyatları

Tüm taleplerinize uygun akıllı ve çözüm odaklı mobil uygulama geliştirmekteyiz. Mobil uygulama fiyatları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Mobil Uygulama Fiyatları

Mobil Uygulama Fiyatları

Mobil Uygulama dünyası teknolojinin de hızla gelişmesi ve mobil, akıllı cihazların artmasıyla daha da önem kazandı. Özellikle internet kullanıcılarının %80 civarının mobil kullanıcılardan oluşması hem işletmeleri hem bu kitleye erişmek isteyenleri mobil uygulama dünyasına yöneltti. 

Masaüstü bilgisayarlar ve tarayıcılar ile bir bilgisayar başında oturarak dijital araçları kullanmak artık asansörde, arabada veya herhangi bir şekilde hareket halindeyken kullanmaya dönüştükçe yazılım dünyası da bu değişime kayıtsız kalamadı ve mobil cihazlar kullanırken ya da hareket halindeyken mobil dünya kullanıcılarının çalışmalarını veya araştırmalarını hatta her türlü ihtiyaçlarını bu alanda kolayca yapmasını kolaylaştıran çözümler sunmaya başladılar.

Mobil uygulama çözümlerinin sunulmasının bir nedeni daha pratik olmaları, web tarayıcıları veya web siteleri gibi tek bir sayfada açılır açılmaz bir çok içeriği aynı anda görmek yerine tek bir yere odaklanabilecekleri düzenlerin getirilmesini de peşinde getirdi. Bu geliştirmeler özellikle mobil ux çalışmalarını ve yazılımsal anlamda micro servis çalışmalarını da geliştirdi. 

Günümüzde mobil uygulamalar kendilerine ait bir veritabanı ile çalışabildikleri gibi etkileşimli ve sürekli güncel veri gösterebilmek gibi özelliklere sahip micro servis entegreli halde geliştirilebilinmekteler. 

2 Comments:

Write a comment