Uzaktan E-Ticaret Yönetimi

Webtangular bir E-ticaret web sitesi yönetim ajansıdır. Kategori yöneticilerinden oluşan büyük bir ekip ile tüm online operasyonunuzu yönetiyoruz.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Uzaktan E-Ticaret Yönetimi

Uzaktan E-ticaret web sitesi yönetimi ile tüm e-ticaret operasyonunuzu sizin yerinize bir yapıyoruz. Alanlarında uzman kategori yöneticileri ile ürün tedariği gereken zamanları kaçırmadan sitenizde zamanında yayınlanması gereken ürünleri sizin yerinize biz yayınlıyoruz. Web sitesi ve marketplace (E-pazaryeri) sistemlerinde ürün stok besleme ve yüklemelerini ve aynı zamanda fiyat güncellemeleri gibi sürekli takip gerektiren konularda ekibimiz gerekli tüm aksiyonları almaktadır.

Ekibimiz kampanya planlama, ürün rekabet analizi ve diğer tüm e-ticaret konularını detayları ile takip etmek üzere beklemektedir.

Ortalama sipariş tutarı (ATV), sepet başına düşen ürün adeti (IPC), ürün başına düşen maliyet, ürün başına düşen gelir, gross margin (marj), kargo maliyetleri, kutu maliyetleri, P&L takibi ve benzeri konularda alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile son derece kaliteli ve performans pazarlaması yapmak üzere gerekli tüm çalışmaları gerçekştirmektedir.