Dahası...
Seç

verimlilik

yenilik

gelişim

webtangular

Canada

71 South Los Carneros Road, California +51 174 705 812

Germany

Leehove 40, 2678 MC De Lier, Netherlands +31 174 705 811

Sizi Dinliyor
Markanızı Kurguluyoruz

Marka temsilciliği için, markanın vizyonu, hedef kitlesi ve değerleri derinlemesine analiz edilmeli. Ardından, bu özelliklere uygun logo, renk paleti ve tipografi seçimleri yapılmalı. Etkili bir hikaye anlatımı ve pazarlama stratejisi ile markanın benzersiz yönleri vurgulanarak, etkileşim ve sadakat artırılmalıdır.

 
 
 
 
 

Marka Vizyonu Analizi

+
-

Markanın temel değerlerini ve uzun vadeli vizyonunu belirleyin. Bu, markanın kimliğini ve pazardaki konumunu şekillendirecek temel taşları oluşturur.

Hedef Kitle Belirleme

+
-

Kimin için ürün veya hizmet üretildiğini netleştirin. Hedef kitleyi demografik, psikografik özelliklerine ve tüketim alışkanlıklarına göre detaylandırın.

Görsel Kimlik Oluşturma

+
-

Marka için logo, renk paleti ve tipografi seçimleri yapın. Görsel kimlik, markanın hedef kitlesiyle duygusal bağ kurmasını sağlar.

Hikaye Anlatımı

+
-

Markanın kuruluş hikayesini, misyonunu ve sunduğu değerleri anlatan etkili bir hikaye geliştirin. Bu, tüketici ile marka arasında güçlü bir bağ oluşturur.

Pazarlama Stratejisi

+
-

Markayı tanıtmak için kullanılacak kanalları ve yöntemleri belirleyin. Dijital pazarlama, sosyal medya, etkinlikler ve reklamlar aracılığıyla marka bilinirliğini ve müşteri etkileşimini artırın.

Haydi markanızı
birlikte tasarlayalım!

Marka çalışmalarınıza benzersiz yaklaşımlar ve sıra dışı uygulamalar
ile birlikte karar veriyor ve geleceğinizi birlikte şekillendiriyoruz.

Diğer Hizmetler

© 2024 Webtangular – Tüm hakları saklıdır.

İstanbul

Adres: Bostancı Mah Cağlar Sok No3 / 3 Kadıköy İstanbul

Tel: + 90 506 497 4432