Dahası...
Seç

verimlilik

yenilik

gelişim

webtangular

Canada

71 South Los Carneros Road, California +51 174 705 812

Germany

Leehove 40, 2678 MC De Lier, Netherlands +31 174 705 811

Trafik Kazandırıyor
Dönüşüm Artırıyoruz

Tüm platformlar için reklam kurgularını belirli ve akılcı bir yaklaşımla planlıyor ve reklamdan hedeflenenin en üst düzeyde edinilmesini sağlıyoruz. Doğru bütçe yönetim stratejisi ile zamanında ve olması gerektiği şekilde kazanmanızı sağlıyoruz.

Hedef Tespiti

+
-

Ulaşılması istenen nokta için gerekli ön çalışmanın yapılması, hedefe giden yolda oluşabilecek ihtiyaçların belirlenmesini sağlıyor ve hedefe ne kadar süre içinde ulaşabileceğimizi tespit ediyoruz.

Kanal Reklam Kurguları

+
-

Hedeflere uygun şekilde ilişkili kanallarda reklam kurgularının hazırlanmasını sağlıyor ve reklam sonuçlarını düzenli takip ediyoruz.

Reklam Performansı

+
-

Elde edilen sonuçlara uygun şekilde reklam üzerinde sürekli bir performans iyileştirmesi gerçekleştiriyor ve reklamdan elde edilebilecek en fazla verimin kazanılması için çalışıyoruz.

Raporlama

+
-

Talebe ve ihtiyaca göre düzenli ve akıllı raporlar hazırlıyoruz. Elde edilen sonuçlar ile standart raporlama yöntemlerine ek olarak kırılım noktalarını tespit ediyor ve kaynak nedenlerini çıkartıyoruz.

Yeniden Pazarlama

+
-

Geçmiş verilerin tekrar tekrar kullanılarak hem eski potansiyellere ulaşılmasını hem de yapay zeka araçlarının düzenli eğitilmesini sağlıyoruz.

Özelleşmiş reklam
kurgularını hazırlıyoruz!

Yönetilmesi istenen kurguların detaylarını
birlikte hazırlayarak kazancınızı birlikte gözlemleyelim!

Diğer Hizmetler

© 2024 Webtangular – Tüm hakları saklıdır.

İstanbul

Adres: Bostancı Mah Cağlar Sok No3 / 3 Kadıköy İstanbul

Tel: + 90 506 497 4432