Dahası...
Seç

verimlilik

yenilik

gelişim

webtangular

Canada

71 South Los Carneros Road, California +51 174 705 812

Germany

Leehove 40, 2678 MC De Lier, Netherlands +31 174 705 811

İşletme Dönüşümü
Hızlandırılmış Başarı

Bir işletme için iş süreçlerinin kurgularına veya sistemsel araçların çalışma yöntemlerine dayalı zaman kayıplarını ortadan kaldıracak çalışmalar yapıyoruz.

Süreç Analizi

+
-

İş süreçlerinizi sizden dinliyor ve sürece en uygun çözümler ile farklılıklarını tespit ediyoruz. Aradaki farklılıkların yeni iş hayatınızın bir parçası olabilmesi için gereken alt yapı çalışmalarını kurguluyoruz.

İşlem Kısayol Kurguları

+
-

Aynı işi tekrar tekrar yapan veya iş süreçlerinin kendi yapısından kaynaklanan hatta kullanılan uygulamaların süreçlere verdiği zaman kayıplarından kurtaracak senaryolar hazırlıyoruz.

Teknik Geliştirmeler

+
-

Yeni kurgulanan süreçlerin teknik ve yüzeysel geliştirilmeleri için gereken adımları atıyor, süreçlerin ihtiyaç duyduğu parçaları bir sizinle bir araya getiriyor ve güncel teknolojiye en uygun yapıları sizin için hazırlıyoruz.

Eğitimler

+
-

Ekip arkadaşlarımızın tümünü hem yeni süreçlere hem de kullanacakları yeni araçlara bu süreçleri yönetebilmek adına hazırlıyoruz.

Uzaktan Destek

+
-

Gelişen süreçlere ek parçalar dahil edilmesi gerekliliğini sizin için sürekli inceleyip güncel öneriler ve değişiklikler için düzenli iletişimde kalıyoruz.

İşletmenizi çağın
gereksinimlerine hazırlıyoruz!

Tüm süreçlerinizi analiz ederek en ideal yaklaşımları
iş yapış yöntemlerinize uyguluyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

© 2024 Webtangular – Tüm hakları saklıdır.

İstanbul

Adres: Bostancı Mah Cağlar Sok No3 / 3 Kadıköy İstanbul

Tel: + 90 506 497 4432