Dahası...
Seç

verimlilik

yenilik

gelişim

webtangular

Canada

71 South Los Carneros Road, California +51 174 705 812

Germany

Leehove 40, 2678 MC De Lier, Netherlands +31 174 705 811

Modern Yaklaşımlar
ile Özel Çalışmalar

Web site tasarımı, mobil uygulama hazırlama ve ihtiyacınıza özel uygulama çözümleri ile dijital varlığınızı iyileştirmek ve potansiyel müşterilerinizi gerçek müşterilere dönüştürebileceğiniz araçlar hazırlıyoruz.

Ön Analiz

+
-

Sizi dinliyor, ulaşmak istediğiniz nokta için gerekenleri belirliyor, potansiyel fırsatları ve rakiplerin örneklerini inceliyor ve sizi farklılaştıracak kararları alıyoruz.

WIREFRAME Çalışmaları

+
-

Ön çalışmaların nasıl görüneceğini gösteren çerçeve çizimlerini hazırlıyor ve burada yapısal görünümün nasıl olacağına ilişkin kararlar alıyoruz.

Frontend Tasarımı

+
-

Çalışmanın ön yüz ayağını talebe veya ihtiyaca uygun kodlama dilleri ile hazırlıyor çalışmanın SEO ve hız testlerinden başarılı sonuçlar alması için düzenlemeler gerçekleştiriyoruz.

Gelişmiş Kodlama

+
-

Karar verilen yapıya uygun API veya native entegre backend kurgularını hazırlıyor, ön yüzün ihtiyaç duyduğu tüm alanları kontrol edebilecek mekanizmaları birbirleri ile etkileşime geçecek şekilde hazır hale getiriyoruz.

Canlı Geçişi

+
-

Hazırlanan sistemin gereken testlerinin tamamlanmasının ardından canlı geçişi için gereken süreçler hazırlanır ve bu işlemler için gereken hazırlıklar tamamlanır.

Farklılaşan süreçler
için farklılaşan çözümler

Web tasarımı ve geliştirme konusunda benzersiz bir yaklaşımımız var.
Tüm çalışmalarımızı kullanıcı deneyimi ve işlevsellik yetkinliklerine uygun kurgulamaya inanıyoruz.

Diğer Hizmetler

© 2024 Webtangular – Tüm hakları saklıdır.

İstanbul

Adres: Bostancı Mah Cağlar Sok No3 / 3 Kadıköy İstanbul

Tel: + 90 506 497 4432